Voda

Pri vyhotovovaní rozvodov vody používam všetky druhy dostupných materiálov, pričom ich použitie konzultujem so zákazníkom, aby si na základe vlastností používaných materiálov a ich ceny mohol vybrať taký, ktorý čo najviac vyhovuje jeho požiadavkám.

Rozvod vody možno realizovať v rúrach z pozinkovanej ocele, z plastu a z rúr plastovo hliníkovej konštrukcie, pričom výber je možný aj z ohľadom na typ spojov.

Komfort užívania vody neovplyvňuje len kvalita samostatného rozvodu, jeho redukovania, ale aj správne regulovanie tlaku vody a jej úprava. Preto po zvážení si môže zákazník vybrať zo širokej ponuky regulačných a filtračných zariadení, ktoré v konečnom dôsledku predlžia životnosť celej sústavy vrátane batérií ventilov, ale aj zariadení ako je práčka, umývačka riadu a podobne.
Podľa výberu zákazníka na základe dlhodobých obchodno partnerských vzťahov z výrobcami a dodávateľmi zaobstarám a namontujem sanitu za priaznivé ceny. Spolu s realizáciou vodovodných rozvodov je samozrejmosťou súčasné vyhotovenie sústavy kanalizačného potrubia.

V malej panelovej kúpelni má každý cm navyše svoj význam.
Priestor je možné ušetriť zasekaním rozvodu a tak sa vyhnúť potrebe primurovky.